m

Polska baza nurkowa i turystyczna na Bali

Latest News
Follow Us
GO UP
Image Alt

O nas

Kim jesteśmy?

Blue Bali to baza nurkowa i butikowe biuro turystyczne. Nie jesteśmy wielcy, nie zatrudniamy dziesiątek pracowników, za to mamy jeden prosty cel. Chcemy pokazać, jak wspaniałym miejscem jest Bali i że poza leżakiem na plaży przy hotelu all inclusive można tu poznać historię i zabytki starsze niż w Polsce, odkryć zapierającą dech dziewiczą przyrodę oraz odwiedzić jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie.

Co robimy na lądzie?

Organizujemy eksplorowanie Bali i innych wysp Indonezji. Robimy to od A do Z. Możemy przygotować jednodniową wycieczkę do ukrytych w dżungli wodospadów, jak i kilkunastodniową wyprawę. Wszystko pod opieką polskiego przewodnika. Organizujemy transport, noclegi, wszelkie bilety niezbędne do zwiedzania. Chętnie pomożemy przy zakupie karty telefonicznej czy wynajmie skutera, jak również w razie nieprzewidzianych problemów.

Co robimy pod wodą?

Zajmujemy się profesjonalną organizacją nurkowań, safari nurkowych, szkoleń PADI oraz fotografią i filmowaniem podwodnym. Nasza baza znajduje się w miasteczku Sanur, które ma idealne położenie ze względu na bliskość atrakcyjnych miejsc nurkowych, a jednocześnie oferuje świetną infrastrukturę turystyczną (hotele, restauracje, SPA, kluby plażowe). Jedynie 40 minut łodzią motorową dzieli Sanur od legendarnego Manta Point przy wyspie Nusa Penida.

Kriss

Instruktor i współwłaściciel Blue Bali

Od 2002 roku instruktor nurkowania PADI. W Egipcie, gdzie prowadził własną szkołę nurkowania spędził 5 lat. Zaraz potem w 2007 roku przeniósł się na Bali. Wyszkolił tutaj setki nurków, a na koncie ma kilka tysięcy godzin spędzonych pod wodą. Profesjonalnie zajmuje się fotografią podwodną, jest również operatorem filmowym specjalizującym się w ujęciach podwodnych. Pracował przy wielu produkcjach telewizyjnych, między innymi reality show „Agent” dla stacji TVN, „Lepiej późno niż wcale” dla telewizji Polsat.

Łukasz

Współwłaściciel Blue Bali

Zaraz po studiach zaczął intensywnie podróżować jako fotoreporter Gazety Wyborczej. Choć ze wszystkich kontynentów jakie odwiedzał zawsze najbliższa była mu Azja, to na Bali przyjechał pierwszy raz dopiero w 2016 roku. I od razu postanowił, że to niezwykłe miejsce będzie jego drugim domem. W Polsce pracuje w branży reklamowej jako reżyser i producent. Na Bali też nie rozstaje się z kamerą, zwłaszcza tą umieszczoną na dronie.