m

Polska baza nurkowa i turystyczna na Bali

Latest News
Follow Us
GO UP
Image Alt

Nurkowania

Dla certyfikowanych

Nurkowania jednodniowe i pakiety

Specjalnie dla nurków certyfikowanych przygotowaliśmy najciekawsze propozycje nurkowań jednodniowych  oraz  wielodniowe pakiety w najpiękniejszych miejscach na Bali. Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości Nusa Dua, Benoa, Jimbaran, Kuta, Seminiak, Sanur, Denpasar, Padang Bai, Candidasa i Ubud.

Nurkowania na Bali oraz okolicznych wyspach odbywają się z brzegu, z dużej motorówki (powyżej 10 osób) lub z tradycyjnych drewnianych łodzi z silnikiem tzw. jukung.  Najciekawsze miejsca nurkowe położone są  wokół całej wyspy. Dostaniemy się do nich podróżując klimatyzowanym minibusem. Nurkowania odbywają się w małych kameralnych grupach (max 4 nurków na instruktora lub divemastera).

Standardowo dzienne odbywają się dwa nurkowania (za dopłatą możliwe jest zorganizowanie nurkowania trzeciego lub nocnego). W cenie zapewniamy butle, balast, posiłek, wodę mineralną, kawę/herbatę oraz opiekę instruktora lub divemastera.

Część wyjazdów nurkowych zawiera również zwiedzanie, np. świątynie znajdujące się po drodze lub w pobliżu miejsc nurkowych.

No tours match your criteria